Asistent/ka majitele společnosti

Axial Personnel Agency, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pro našeho významného klienta, menší obchodní společnost zabývající se prodejem přírodních výživových doplňků hledáme zkušenou, komunikativní, spolehlivou a loajální kandidátku či kandidáta se smyslem pro plánování na pozici Asistent/ka majitele společnosti.

Pracovní náplň:
• úzká spolupráce s majitelem společnosti
• plánování pracovního kalendáře nadřízeného (time management nadřízeného)
• administrativní podpora oddělení
• komunikace s dodavateli
• komunikace s obchodními partnery (i zahraničními)
• komunikace s dalšími odděleními napříč společností
• import-export
• logistika, zahraniční obchod
• dále dle aktuálních požadavků nadřízeného:
• příprava podkladů k prezentacím
• účast na jednáních
• zpracování zápisů z meetingů a schůzek
• spolupráce na aktuálních projektech
• reporting a další...

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání
- předchozí manažerská nebo podnikatelská zkušenost, přirozená autorita
- velmi dobré organizační a vyjednávací schopnosti
- chuť podílet se na tvorbě něčeho nového
- otevřenost novým myšlenkám, nápadům a způsobům myšlení
- orientace na výsledek
- spolehlivost
- znalost anglického jazyka výhodou
- ŘP sk. B

Nabízíme:

Za Vaše zkušenosti, loajálnost, zodpovědnost a ochotu učit se novým věcem, Vás odměníme nejenom dobrým platem, ale i zaměstnaneckými benefity a přátelským prostředím.

• zázemí rostoucí společnosti se stabilním zázemím
• motivující platové ohodnocení
• zaměstnanecké benefity
• přátelský kolektiv

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Administrativní práce
Asistent/ka

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

24.3.2017