Asistent/ka finančního oddělení, brigáda, Praha

Pro posílení našeho pracovního kolektivu na pobočce v Praze hledáme šikovného kolegu / kolegyni na pozici Asistent/ka finančního oddělení – brigádně.

NÁPLŇ PRÁCE:

    • Zpracování smluv, kontrola faktur a plateb.
    • Komunikace s prodejním oddělením a obchodními partnery (cestovními kancelářemi).
    • Ověřování příchozích plateb - práce s internetbankingem.
    • Zodpovědnost za včasné a správné zpracovaní podkladů k prodaným zájezdům.
    • Práce v interním informačním systému.

CO VÁM NABÍZÍME:

    • Místo výkonu práce: Praha
    • Možnost získat praxi ve finančním oddělení největší internetové cestovní agentury.
    • Zaměstnání na Dohodu o provedení práce.
    • Zajímavou práci v příjemném prostředí v Praze na Kavčích Horách a mladém kolektivu.
    • Pracovní doba dle domluvy part time.
    • Mzda: 90,-/h. + odměny.
    • Zaškolení + benefity: multisport karta, slevy na dovolené, firemní akce ...

CO PO VÁS POŽADUJEME:

    • Nástup: ihned
    • SŠ/VŠ, nejlépe ekonomického zaměření.
    • Praxe na obdobné pozici výhodou.
    • 100 % pečlivost, spolehlivost a samostatnost.
    • Výbornou uživatelskou znalost PC a internetu.
    • Organizační schopnosti, důslednost, vysoké pracovní nasazení.

JAK NÁS KONTAKTOVAT:

Pokud Vás naše pracovní pozice zaujala, zašlete nám své CV.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Na Hřebenech II 1718/8, Praha 4, 140 00)

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

13.3.2018