Asistent/ka (administrativa)

Pro našeho klienta, výrobní společnost, která je zaměřená na výrobu zemědělských strojů hledáme kandidáta na pozici  Asistent/ka (administrativa) - / Olbramovice u Benešova /.

Náplň práce:
- administrativní práce
- zpracování úkolů -  běžná  administrativní agenda pro vedoucí pracovníky
- telefonický a písemný kontakt s dodavateli a odběrateli
- vedení různé evidence v Excelu

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- znalost MS Office – Excel, Word, Outlook
- aktivní přístup k práci a ochota vzdělávat se
- vynikající komunikační dovednosti a příjemné vystupování
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

- nemecký jazyk - B1 - mírně pokročilá úroveň

Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání a zázemí v prosperující společnosti
- zajímavou různorodou práci v malém týmu
- příjemné prostředí a přátelský kolektiv
- zaškolení, možnost pracovního růstu a rozvoje
- práci na HPP

Pokud máte zájem o výše uvedenou nabídku, neváhejte nás kontaktovat, zašlete nám svůj životopis v českém jazyce.

Pokud připíšete i pár řádek o Vás, budeme rádi.

Děkujeme

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Bystřice u Benešova

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

18.4.2017