Analytik/specialista logistiky

Pro našeho klienta, významnou obchodní společnost působící v oblasti stavebnictví hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Specialista logistiky / Analytik.

Náplň práce:

zpracovávání analýz týkající se logistiky, skladování a dopravy spolupráce na optimalizaci skladových zásob implementace WMS práce v systému SAP řízení ad-hoc projektů reporting

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky velmi dobré komunikativní schopnosti analytické dovednosti, pečlivost znalost systému SAP nutností uživatelská znalost MS Office možnost nástupu ihned

Nabízíme:

zázemí stabilní společnosti - pracoviště Praha 9 motivující finanční ohodnocení možnost profesního a odborného růstu stravenky

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

20.2.2017