Amazon stále nabírá – 125 Kč/hod. + 10% bonus

Randstad HR Solutions s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Světoznámý internetový obchod AMAZON opět nabírá! Hledáme pracovníky do distribučního i reklamačního centra v Dobrovízi u Prahy. Práce je vhodná pro každého. Tak neváhejte a zavolejte ZDARMA na 800 856 856 a domluvte si pohovor ve Vašem okolí už dnes!

Co Vás čeká na pracovišti?

  • manipulace se zásilkami
  • rozbalování a balení zboží
  • posuzování reklamací a vratek
  • další pomocné skladové práce

S námi získáte:

  • 125 Kč/hod + bonus 10% + příplatky
  • navíc Peak bonus 20 Kč/hod pro pracovníky reklamačního centra
  • práci 4 dny v týdnu, 3 dny volna
  • obědy za 25 Kč

Co Vám ještě nabídneme:

  • možnost týdenních záloh
  • práci v novém čistém moderním prostředí
  • týden dovolené navíc
  • svoz na směny a ze směny ZDARMA z těchto lokalit:
Litoměřice – Lovosice – Dobrovíz Postoloprty – Dobroměřice – Louny – Třebíz – Dobrovíz Litvínov – Most – Sedlec –Dobrovíz Teplice – Bílina - Obrnice – Bečov – Dobrovíz Jirkov – Chomutov – Písečná – U Lávky – Dobrovíz Teplice – Ústí nad Labem – Lovosice – Dobrovíz Žatec – Kněževes – Rakovník – Nové Strašecí – Stochov – Dobrovíz Klášterec nad Ohří - Kadaň - Žatec - Staňkovice - Dobrovíz Králův Dvůr – Beroun – Unhošť – Dobrovíz Slaný – Kvíc – Smečno –Svinařov – Libušín – Kladno – Dobrovíz Štětí – Roudnice Nad Labem – Kralupy nad Vltavou – Tuchoměřice – Dobrovíz Terezín – Bohušovice nad Ohří – Hrdly – Roudnice – Račiněves – Velvary – Tursko – Velké Přílepy – Dobrovíz Spomyšl – Nové Ouholice – Kralupy nad Vltavou – Dobrovíz Mělník – Dobrovíz Benešov - Dobrovíz Příbram – Dobříš – Mníšek pod Brdy – Dobrovíz PRAHA Anděl - Stodůlky - Dobrovíz PRAHA Hradčanská – Divoká Šárka – Dědina – Dobrovíz PRAHA Roztyly – Barrandov – Dobrovíz PRAHA Zličín – Halenkovského – Hostivice – Jeneč - Dobrovíz PRAHA Černý Most – Dobrovíz

Co očekáváme od Vás?

  • zájem o dlouhodobé zaměstnání
  • ochotu pracovat na směny
  • dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu
  • trestní bezúhonnost
Pohovory se konají každý den od pondělí do pátku v Praze na Zličíně. Přijedeme také za Vámi do CHOMUTOVA, MOSTU, ÚSTÍ NAD LABEM, KLADNA, PŘÍBRAMI A LOVOSIC.

Zaujala Vás naše nabídka?

Zavolejte ZDARMA na 800 856 856 Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 nebo nám napište na [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Ústí nad Labem

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

24.1.2017