Amazon stále nabírá – 125 Kč/hod. + 10% bonus

Randstad HR Solutions s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Světoznámý internetový obchod AMAZON opět nabírá! Hledáme pracovníky do distribučního i reklamačního centra v Dobrovízi u Prahy. Práce je vhodná pro každého.

Tak neváhejte a zavolejte ZDARMA na 800 856 856 a domluvte si pohovor ve Vašem okolí už dnes!

Co Vás čeká na pracovišti?

- manipulace se zásilkami

- rozbalování a balení zboží

- posuzování reklamací a vratek

- další pomocné skladové práce

 S námi získáte:

- 125 Kč/hod + bonus 10% + příplatky

- navíc Peak bonus 20 Kč/hod pro pracovníky reklamačního centra

- práci 4 dny v týdnu, 3 dny volna

- obědy za 25 Kč

 - možnost týdenních záloh

- práci v novém čistém moderním prostředí

- týden dovolené navíc

Svoz na směny a ze směny ZDARMA z těchto lokalit:

 Litoměřice – Lovosice – Dobrovíz

Postoloprty – Dobroměřice – Louny – Třebíz – Dobrovíz

Litvínov – Most – Sedlec –Dobrovíz

Teplice – Bílina - Obrnice – Bečov – Dobrovíz

Jirkov – Chomutov – Písečná – U Lávky – Dobrovíz

Teplice – Ústí nad Labem – Lovosice – Dobrovíz

Žatec – Kněževes – Rakovník – Nové Strašecí – Stochov – Dobrovíz

Klášterec nad Ohří - Kadaň - Žatec - Staňkovice - Dobrovíz

Králův Dvůr – Beroun – Unhošť – Dobrovíz

Slaný – Kvíc – Smečno –Svinařov – Libušín – Kladno – Dobrovíz

Štětí – Roudnice Nad Labem – Kralupy nad Vltavou – Tuchoměřice – Dobrovíz

Terezín – Bohušovice nad Ohří – Hrdly – Roudnice – Račiněves – Velvary – Tursko – Velké Přílepy – Dobrovíz

Spomyšl – Nové Ouholice – Kralupy nad Vltavou – Dobrovíz

Mělník – Dobrovíz

Benešov - Dobrovíz

Příbram – Dobříš – Mníšek pod Brdy – Dobrovíz

PRAHA Anděl - Stodůlky - Dobrovíz

PRAHA Hradčanská – Divoká Šárka – Dědina – Dobrovíz

PRAHA Roztyly – Barrandov – Dobrovíz

PRAHA Zličín – Halenkovského – Hostivice – Jeneč - Dobrovíz

PRAHA Černý Most – Dobrovíz

Co očekáváme od Vás?

- zájem o dlouhodobé zaměstnání

- ochotu pracovat na směny

- dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu

- trestní bezúhonnost

Pohovory se konají každý den od pondělí do pátku v Praze na Zličíně.

Přijedeme také za Vámi do CHOMUTOVA, MOSTU, ÚSTÍ NAD LABEM A KLADNA.

Zaujala Vás naše nabídka?

Zavolejte ZDARMA na 800 856 856 Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00 nebo nám napište na nabor@randstad.cz .

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

1.3.2017