Nabídka již není aktuální

Pro oddělení špičkové, soukromé kliniky hledáme nového kolegu na pozici ALERGOLOG!

Náplň práce:

  • ambulantní činnost alergologa
  • poskytování péče pacientům za využití nejmodernější přístrojové techniky
  • provádění vyšetření
  • stanovení doporučené léčby
  • provádění testů a rozborů

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání - specializovaná způsobilost
  • docházku na min.poloviční úvazek nebo ideálně plný
  • morální a občanská bezúhonnost
  • vstřícné chování a vystupování
  • zdravotní způsobilost

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz v soukromé klinice v centru Prahy
  • práci v zařízení na vysoké úrovni s nejnovější zdravotnickou technikou
  • další specializovaná vzdělávání, moderní a přátelské pracovní prostředí
  • motivující fin. ohodnocení 500,-/hod. a bonusy, dle prokázané způsobilosti
  • firemní benefity: stravenky,příspěvek na dovolenou,kulturu, sport, vzdělání,penzijní nebo životní pojištění,nadstandardní zdravotní péče pro rodinu a blízké
  • nástup ihned nebo dohodou

Pracoviště:

Praha

Datum zadání:

26.8.2017