Administrativní pracovnice

Nabídka již není aktuální.

Láká vás práce pro silnou energetickou společnost?

Pro našeho významného klienta, mezinárodní energetickou společnost, hledáme schopné kandidáty na práci v administrativě.

Náplň práce:

- práce s databází klientů v systému SAP

- oddělení Fakturace/ Pohledávky / Saldokonto

- kontrola smluv, přiřazování plateb.

Požadujeme:

- vzdělání SŠ, SOU všeobecného směru s maturitou

- uživatelská znalost práce s PC

- znalost MS Excel podmínkou

- znalost programu SAP výhodou nikoli podmínkou

- komunikativnost

- příjemné vystupování.

Nabízíme:

- zaměstnání u stabilní společnosti spolupracující se Skupinou ČEZ

- nástupní plat 12 500,- čistého/měsíčně + stravenky po zkušební době

- příjemnou pracovní atmosféru

- jednosměnný provoz - ranní směna 06:00 - 14:00hod

- po zaučení flexibilní pracovní doba a možnost Homeoffice

- zaměstnání na hlavní pracovní poměr.

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na email [e-mail byl skryt] , do předmětu zprávy prosíme uvést "Administrativní pracovník, kód O11453". Kontaktní osoba: Bc. Petra Holaňová, tel.: +420 608 252 090

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Ostrava

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

13. plat, Příspěvek na dopravu, Stravenky, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

7.9.2017