Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit

Flek.cz ...nabídka práce

Vybrané nabídky

Accountant/Samostatná účetní – Praha

Co budete dělat:

  • Zpracování měsíční účetní agendy pro klienty (ve spolupráci se Seniorem/Supervisorem)
  • Zodpovědnost za klienta od A do Z (vč. zadávání prvotních dokladů)
  • Komunikace s klienty v souvislosti se zpracování měsíční agendy (také v angličtině spíše emailem)
  • Příprava účetních a finančních výkazů (ve spolupráci se Seniorem/Supervisorem)
  • Příprava účetních reportů pro klienta dle schváleného processingu i adhoc reportů dle požadavků klienta
  • Aktivní podpora ostatních členů týmů dle pokynů Seniora/Supervisora

Hledáme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (zaměření na účetnictví, daně či finance)
  • praxe na obdobné pozici, praxe v oblasti outsourcingu výhodou
  • Schopnost samostatné práce, zpracovávání účetních dokladů
  • Zkušenosti s účetními software, znalost ABRA G3 výhodou
  • dobrou orientaci v české účetní a daňové legislativě a analytické schopnosti
  • dobrou znalost anglického jazyka (B1)

Nabízíme:

  • Zajímavou, pestrou, samostatnou a zodpovědnou práci pro naše mezinárodní i lokální klienty,
  • Přímý kontakt s klienty i v cizích jazycích (hlavní komunikační jazyk ENG)
  • Výhody mezinárodní poradenské sítě,
  • Velmi přátelské a příjemné prostředí
  • Pestrou škálu benefitů (stravné – 100,-/den; příspěvky na jazykové kurzy a další vzdělávání, firemní akce a mnohé další)
  • 3 dny Sickdays, až 5 dní dovolené navíc dle odpracovaných let

Lokalita: Praha (U garáží 1611/1) Zobrazit místo na mapě
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Contract Administration, spol. s r.o.
Veronika Škrobáková

725 857 742
Zařazeno v oborech: Ekonomika, finance, účetnictví
Účetní
Datum zadání: 11.1.2017

Zvyšte svou šanci na úspěch. Přečtěte si:
Jak napsat motivační dopis?
Jak napsat životopis?