Nabídka již není aktuální

Account Manager / Technical Sales Engineer

TECHNICAL SALES ENGINEER

Pro našeho zahraničního partnera, s dlouhodobou historií v průmyslové automatizaci, hledáme kandidáty na pozici Technical Sales Engineer. Vítáme kandidáty s praxí, ale i čerstvé absolventy. Podmínkou získání práce u jedné z neúspěšnějších firem světa je zájem o high tech produkty a znalost anglického jazyka. Nabízíme práci v moderním prostředí, zaškolení v zahraničí a rozvojový program.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • získávání nových zákazníků z oblasti průmyslové výroby
  • péče o stávající klienty a udržování vztahů
  • rozvíjení prodeje v oblasti svěřené produktové řady a dosažení měsíčního prodejního cíle
  • propagace a prodej výrobků v řadě nejrůznějších odvětví
  • identifikace nových obchodních příležitosti
  • komunikace s výrobou a projektovým týmem

PROFIL:

  • s VŠ technickým a nebo obchodním vzdělání a s dobrým technickým porozuměním
  • který již má komerční zkušenosti v B2B, stejně tak tak i čerstvé absolventy univerzit
  • s pro-aktivní obchodní osobností
  • s vysokou schopností aktivně naslouchat potřebám zákazníka
  • má jako mateřský Slovenský a nebo Český jazyk
  • hovoří plynule anglicky
  • vlastní řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:

  • velmi zajímavou obchodní příležitost v dynamicky se rozvíjející zahraniční společnosti
  • prodej technicky vyspělých produktů a pravidelné školení v jejich inovaci
  • práci ve vysoce motivovaném prostředí mezi mladými lidmi
  • atraktivní platové ohodnocení
  • firemní automobil i k soukromým účelům
  • zaškolení v zahraničí
  • kariérní růst

Kontakt: PETRA DOMABYLOVÁ, SENIOR CONSULTANT PERMANENT PLACEMENT, ADECCO PRAHA, [e-mail byl skryt], tel. +420 724 611 617
Lokalita: Hlavní město Praha
Zařazeno v oborech: Ekonomika, finance, účetnictví, Technika a elektrotechnika
Account manager, Technik
Datum zadání: 28.12.2015