Nabídka již není aktuální

Account Manager ICT

Pro našeho klienta přední evropskou společnost působící v oblasti ICT hledáme motivované kandidáty(tky) pro nově vypsanou pozici:

ACCOUNT MANAGER

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání a identifikace nových obchodních příležitostí
  • Vytváření dlouhodobých obchodních vztahů s partnery
  • Plnění obchodních cílů v rámci svěřených obchodních případů
  • Reporting nadřízeným

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání (VŠ výhodou)
  • Zkušenost na pozici Sales, AM, obchodní zástupce – min.2 roky
  • Rozhled v oblasti ICT a zájem o problematiku oboru
  • Zájem o vzdělávání se v oboru a chuť učit se nové
  • Profesionální a reprezentativní vystupování
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Týmový hráč, ale schopnost pracovat samostatně
  • Anglický jazyk – středně pokročilý podmínkou
  • Řidičský průkaz sk. B -aktivně

Nabízíme:

  • Zázemí silné a prosperující společnosti
  • Velmi dobré platové ohodnocení dle dosažených výsledků
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Služební telefon a vůz
  • Nadprůměrné reference a jméno na trhu

Lokalita: Hlavní město Praha
Zařazeno v oborech: Ekonomika, finance, účetnictví
Account manager
Datum zadání: 1.8.2015