Nabídka již není aktuální

Account manager ( Brno a Praha)

Pro našeho významného klienta zaměřujícího se na prodej kancelářské techniky s hlavním zaměřením na stroje a materiál pro konečnou úpravu dokumentů. Hledáme obchodního zástupce. Pokud máte zkušenosti v prostředí B2B, jste komunikativní, dohovoříte se anglicky a jste samostatný, pak hledáme právě Vás.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Udržování a rozvoj vztahů se stávajícími klienty
  • Vyhledání nových obchodních příležitosti
  • Hledání adekvátního řešení pro klienta
  • Účast na obchodním jednání
  • Tvorba a správa cenových nabídek
  • Práce v terénu i na kanceláři cca 50/50

POŽADUJEME:

  • VŠ vzdělání
  • AJ – střední pokročilost
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
  • Pro klientský přístup
  • Trestní bezúhonnost
  • ŘP - B

NABÍZÍME:

  • Zázemí v zavedené společnosti, s více než 20 lety zkušeností v oboru
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Pružná pracovní doba
  • Ntb, mobilní telefon
  • Automobil i k souk. účelům
  • Lekce AJ

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis v ČESKÉM JAZYCE A VE FORMÁTU WORD. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Pokud Vás nebudeme kontaktovat během 3 týdnů, berte prosím pracovní nabídku jako bezpředmětnou.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Lokalita: Jihomoravský kraj
Zařazeno v oborech: Ekonomika, finance, účetnictví
Account manager
Datum zadání: 5.10.2015