Slevomat.cz
Slevomat.cz

Slevomat.cz

Ahoj, jsme nejrychleji rostoucí firma českého internetu. Už za 3 roky a 9 měsíců od založení jsme dosáhli ročního obratu 1 miliardy korun. Jako první jsme v Česku představili koncept hromadného nakupování a s přehledem si držíme pozici jedničky na trhu. Oproti jiným slevovým serverům se lišíme hlavně tím, že se soustředíme na inspirování našich zákazníků a na nabídky ze všech koutů republiky. Denně zviditelňujeme více než 100 nových nabídek lokálních služeb, pobytů, zájezdů i zboží. Umožňujeme lidem zažívat nové věci a ukazujeme jim zajímavé možnosti, jak trávit volný čas.

Jak to u nás vypadá?

V posledních letech máme stabilně okolo 150 mladých a kreativních zaměstnanců, ale stále si držíme firemní kulturu startupového charakteru.

Najdete tu šikovné programátory, výborné obchodníky, kreativní oddělení, kde se připravují nabídky i lidi pečující o blaho zákazníků a partnerů. A i když je kolektiv pestrý, funguje nám to skvěle a vzájemně se doplňujeme i učíme.

Od velkých nadnárodních firem se odlišujeme především otevřenou a neformální firemní kulturou, kde může každý dobrý nápad získat rychle konkrétní podobu.

Pohybujeme se v dynamickém prostředí plném inovací a změn, a to nás baví. Týmová spolupráce je základem úspěchu, a proto se často bavíme o tom, co vylepšíme v různých rovinách a napříč odděleními.Stále si však zachováváme obrátky a nadšení startupu a rozvíjíme různé interní projekty.

Trocha čísel:

  • náš web navštíví více než 200 000 zákazníků denně
  • jako jediný slevový server máme 2 vlastní aplikace (pro zákazníky pro pohodlné nakupování i pro partnery na rychlé uplatňování voucherů)
  • zákazníkům jsme do této chvíle ušetřili již přes 4 miliardy korun
  • naši zákaznickou bázi tvoří více než 1 500 000 lidí

V současné chvíli ovládáme 60 % trhu a naše značka je vyhledávanější než jiná známá jména, jako je Mall, Tchibo či Invia.

Chcete vidět, jak to ve Slevomatu chodí? Sledujte zákulisí naší firmy na oficiální facebookové stránce Slevomat LIVE.

A Slevomat (devs) LIVE je oficiálním twitter účtem z prostředí vývojářů Slevomat.cz, kde sdílíme zlepšováky. :)

Místo u nás najdou jak ostřílení borci, tak i čerství absolventi bez zkušeností. Pokud jste šikovní, chcete se učit a posouvat dopředu sebe i celý Slevomat, tak je skoro vyhráno. Hledáme zapálené nadšence se silnou motivací se rozvíjet. Co neumíte, to vás naučíme.

Volné židle najdete na webu https://www.slevomat.cz/prace, ale rádi přivítáme i vaše nápady na úplně nové pozice.

Fotogalerie

Benefity

Okolí

Kde nás najdete?

Belgická 38
12000 Praha

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */