Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit
  •  

Flek.cz ...nabídka práce

 

Coworkingová centra nabízí pracovní zázemí, kontakty i vzdělávací aktivity

Coworkingová centra a jejich možnosti

Pokud jste začínající podnikatel, živnostník pracující z domu nebo zrovna rozjíždíte start-up, je pro vás coworkingové centrum neboli takzvaný hub optimální alternativou. Jedná se o sdílené kancelářské prostory s administrativním zázemím, kam můžete přijít a nerušeně pracovat. 

"Do coworkingového centra jsem se rozhodl docházet asi před rokem, když jsem přešel z klasického zaměstnání na volnou nohu. Přistihl jsem se, že doma mám tendenci odkládat práci na jindy, kolem je spousta rušivých elementů, trávil jsem celé dny v pyžamu a taky mi chyběla společnost a pracovní kolektiv.“ říká Zdeněk, jeden z návštěvníků coworkingového centra.

Coworkingová centra jsou víc než jen pracovní stůl

Právě chybějící motivace a mnoho rušivých elementů, je hlavním faktorem, který žene home office pracující do sdílených kanceláří. Ve většině hubů zaplatíte členské poplatky a získáte pracovní místo, přístup na internet a možnost využití kancelářské techniky. Některá coworkingová centra nabízí i možnost pronájmu zasedací místnosti, disponují vlastní kavárnou či nabízí poradenské služby v oblasti práva a účetnictví.

Coworkingová centra jsou však mnohem více, než klidný pracovní kout a administrativní zázemí. Díky pestrému mixu pracujících, zde získáte nové kontakty z rozličných oborů a poznáte spoustu zajímavých lidí. Mimo to, většina hubů nabízí také bohaté spektrum doplňkových aktivit v podobě přednášek, workshopů či jiných vzdělávacích aktivit.

Do hubu na mateřské? Žádný problém!

Kromě klasických center vzniklo v ČR i několik hubů zaměřených speciálně na ženy. Tyto centra jsou velmi oblíbená zejména mezi pracujícími maminkami na mateřské a mnoho z nich mimo klasických služeb nabízí také dětský koutek s hlídáním. 

Stačí si jen vybrat ten pravý

Hubů existuje v každém větším městě mnoho. Od těch velkých a profesionálních, po malé s rodinnou atmosférou. Stačí se porozhlédnout a vybrat si ten pravý. Většina center zájemcům nabízí také „dny otevřených židlí“ či zkušební návštěvu zdarma.

Mohlo by se vám hodit

Motivace do práce (sebemotivace)

Ergonomie práce s PC a zdravé sezení v kanceláři

Jak dostat děti do školky?

Autor: Nikola Nosreti   |   Publikováno: 12.9.2016   |   Zobrazeno: 1137x

Komentáře

Napsat vzkaz

Jméno:
E-mail:
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)