Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit
  •  

Flek.cz ...nabídka práce

 

Práce z domova? Vydělávejte na internetu!

Pracujte z domova

Podle provedených průzkumů, o práci z domu přemýšlí až tři čtvrtiny běžných zaměstnanců. Práce z domova je pohodlná, a pokud máte dostatečně pevnou vůli, přináší řadu výhod. Odpadnou náklady a každodenní stres spojený s dojížděním do kanceláře, stanete se časově flexibilní a získáte více času na rodinu a koníčky. Práce na doma může být dobrým přivýdělkem, ale i alternativou k běžnému zaměstnání.

„Práce z domova je v poslední době velmi žádaná a na internetu můžete narazit na spousty nabídek. Buďte však obezřetní! Mezi poskytovateli domácí práce figuruje mnoho podvodných firem. Opatrní byste měli být zejména v případě různých klikaček, autosurfů nebo ručních prací, jakými jsou plnění obálek nebo kompletace produktů z dílů." říkají specialisté z portálu ipracenadoma.cz

Nejvíce možností přivýdělku naleznete v současné době na internetu. Mezi ty nejpopulárnější patří následující:

Affilate marketing

Jedná se o propagaci produktů či služeb prostřednictvím referencí, za kterou jako sprostředkovatel získáte provizi. Postačí vám jen webové stránky se zajímavou tematikou, která umí přilákat dostatečné množství zákazníků. Čím více návštěvníků, tím větší pravděpodobnost, že někoho ke koupi daného produktu či služby nadchnete.

Copywriting

Copywriting neboli tvorba textů, je další z rozšířených variant domácího přivýdělku. Můžete tvořit texty pro on-line portály, webové stránky či SEO optimalizátory. Tato práce však předpokládá dobrou úroveň jazykových schopností a kreativitu. Zaměstnavatelé většinou požadují předešlé zkušenosti a reference. Copywriting je velice žádaný a konkurence je vysoká.

Obchodování na internetu

Pokud máte obchodního ducha, zkuste to s internetovým obchodem. Zboží můžete objednat ze zahraničích portálů  a prodat prostřednictvím e-shopu nebo českých prodejích a aukčních serverů.

Internetové reklamy

Pokud máte hojně navštěvovaný web, využijte toho a vydělávejte pomocí prodeje internetové reklamy. Stačí registrace v některém ze systémů, který se prodejem reklamy zabývá. Registrace je snadná a k jejímu schválení dojde v několika málo dnech. Největšími portály na českém trh jsou Google AdSense a Sklik.

Autosurf a klikačky

Jedná se o automatické řízené surfovaní, pomocí kterého prohlížíte reklamy firem a klikání na reklamní bannery. Tyto formy přivýdělku jsou velice snadné a nevyžadují předešlé zkušenosti. Je zde však velké riziko, že narazíte na podvodnou firmu. Buďte obezřetní a vybírejte pouze z těch prověřených.

Více informací o možnostech práce z domu se dozvíte na ipracenadoma.cz. Mimo užitečných rad a tipů zde naleznete i zajímavé pracovní nabídky nebo seznam podvodných firem.

 

Autor: Nikola Nosreti   |   Publikováno: 1.11.2016   |   Zobrazeno: 709x

Komentáře

Napsat vzkaz

Jméno:
E-mail:
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)