Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit
  •  

Flek.cz ...nabídka práce

 

Pracovní veletrhy 2015

Pracovní veletrhy 2015

Pracovní veletrhy jsou místem setkávání zaměstnavatelů a zaměstnanců, ze kterých se může vyklubat úspěšná spolupráce. Firmy prezentují a lákají kvalitní zaměstnance, kteří mají šanci osobně zapůsobit svým zájmem a osobností. Vaše cesta za novou prací nemusí začínat u životopisu poslaného de facto anonymnímu personalistovi. Přesto si samozřejmě na pracovní veletrh vytisknuté životopisy přineste!

 

Přečtěte si také:

Nejznámější pracovní veletrhy

Motivační dopis pro absolventy + vzor

Tipy na hledání práce pro absolventy

 

JOBS EXPO 2015

Jeden z největších pracovních veletrhů v ČR. Pořádá ho Incheba a v roce 2015 se bude konat 5. ročník pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí a sítě EURES. Vstup je samozřejmě zdarma a v oba dny veletrh funguje od 10 do 18 hodin.

Kdy: 12.-13. března 2015

Kde: Průmyslový palác – Výstaviště v Praze, Holešovicích

JobFair MSV 2015

Jobfair je součástí Mezinárodního strojírenského veletrhu, proto nepřekvapí, že nabízená pracovní místa budou hlavně z oblasti strojírenství, energetiky a podobných technických oborů. Jde tedy o vysoce kvalifikovanou a velmi konkurenční sféru, ve které je o kvalitní zaměstnance velký zájem.

Kdy: 17. září 2015

Kde: brněnské Výstaviště, pavilon A2

iKariéra

Veletrhy iKariéra jsou speciální v tom, že jsou pořádány na více místech v ČR. Praha, Brno, Zlín a Ostrava hostí na svých předních vysokých školách veletrhy hlavně pro studenty, pro které jde o zajímavou možnost vstoupit do svět práce a budování kariéry.

ČVUT: 4. března 2015, Dejvický kampus ČVUT, Praha

VUT: 15. dubna 2015, Brno

UTB: 1. dubna 2015, Zlín

VŠCHT: 8. dubna 2015, Praha

ZČU: 18. března 2015, Plzeň

Profesia Days

Velká akce pořádaná pracovním portálem Profesia. Více než stovka vystavovatelů, workshopy a služby kariérního poradenství doplněné přednáškami a dalším doprovodným programem, který se soustředí hlavně na uchazeče o práci a jeho schopnosti. Návštěvou veletrhu tak můžete zjistit, jak na tom jste třeba po jazykové stránce, nebo jak si coby uživatel rozumíte s počítačem.

Kdy: 21.-22. října 2015

Kde: Výstaviśtě PVA EXPO Praha Letňany

Autor: Jakub Dočkal   |   Publikováno: 5.1.2015   |   Zobrazeno: 2322x

Komentáře

Napsat vzkaz

Jméno:
E-mail:
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)