Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit
  •  

Flek.cz ...nabídka práce

 

Pracovní veletrhy 2014

Pracovní veletrhy 2014

Pracovní veletrhy jsou pro firmy způsobem, jak se prezentovat před (mnohdy) odborníky v oboru, mezi kterými by rádi objevily své nové zaměstnance. Je to tedy příležitost i pro lidi, kteří práci hledají – na veletrhu se mohou blíže seznámit se zajímavými společnostmi a získat nějaké informace „zevnitř“, protože na stánky firmy vysílají své zaměstnance. Veletrhů je opravdu spousta, níže si některé z nich představíme a povíme vám, kdy a kde se v roce 2014 konají.

Ačkoliv jde o nezávazné seznámení mezi společnostmi a potenciálními zaměstnanci, rozhodně je dobré se na veletrhy připravit dopředu a zjistit si informace o firmách, které vás lákají. Neuškodí ani přinést si pár vytisknutých životopisů.

Přečtěte si také:

Nejznámější pracovní veletrhy

Motivační dopis pro absolventy + vzor

Tipy na hledání práce pro absolventy

Jobs Expo

Na čtvrtém ročníku Jobs Expo/Lingua Show se představí desítky českých i zahraničních společností z různých oborů. Součástí budou doprovodné akce jako workshopy, přednášky a podobně.Loni prezentovalo skoro 100 firem z 19 zemí, na což bylo zvědavo více než 13 tisíc návštěvníků. Vstup pro návštěvníky je zdarma.

Kdy? 27. – 28. 3. 2014 (10-18h)

Kde? Výstaviště Praha - Holešovice

Mezinárodní strojírenský veletrh (MSV) + JobFair

MSV v Brně je klíčovým veletrhem pro strojírenství celé střední Evropy, na kterém se schází více než 1500 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků, obojí s významným zastoupením zahraničních subjektů. V rámci MSV je pořádán i pracovní veletrh JobFair, který by se letos měl dočkat svého čtvrtého ročníku.

Kdy? 29. 9. – 3. 10. 2014

Kde? Brno – Výstaviště

Veletrhy iKariéra

Ano, VeletrhY, protože iKariéra je pořádána pod záštitou velkých technických univerzit ČR. I samotné veletrhy tedy cílí na nabídku technických pozic a na prezentaci předních společností.

Kdy? Plzeň 19. 3. 2014, Brno 9. 4. 2014, Praha 16. 4. 2014

Kde? Plzeň (Fakulta elektrotechnická a Fakulta aplikovaných věd a Fakulta strojní na Borských polích ), Brno (Fakulta podnikatelská VUT), Praha (VŠCHT, Technická 3)

Job Challenge

Na listopad letošního roku se chystá už osmý ročník oblíbeného veletrhu pracovních příležitostí Job Challenge. Opět si na něj najdou cestu tisíce návštěvníků a desítky vystavovatelů z nejrůznějších směrů a oborů. V minulých letech šlo tŕeba o AVG, přední finanční společnosti působící na našem trhu, IBM, Motorolu, Kaufland, Škodu a mnoho dalších.

Kdy? 5. 11. 2014

Kde? Wannieck Gallery Brno

Profesia Days

Tento veletrh pořádá oblíbený portál Profesia. Kromě mnoha desítek vystavujících firem je samozřejmostí i doprovodný program plný přednášek a dalších událostí, třeba losování o ceny.

Kdy? 22. – 23. 10. 2014

Kde? PVA EXPO Praha

Autor: Jakub Dočkal   |   Publikováno: 17.3.2014   |   Zobrazeno: 1282x

Komentáře

Napsat vzkaz

Jméno:
E-mail:
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)