Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit
  •  

Flek.cz ...nabídka práce

 

Pracovní veletrhy

Nejznámější pracovní veletrhy

Pracovní veletrhy vám mohou velmi usnadnit hledání práce. Na pracovních trzích se firmy snaží reprezentovat se v co nejlepším světle a nabídnout své volné pozice. Proto si zde uvedeme nejznámější pracovní veletrhy v České republice.

 

Přečtěte si také:

Strukturovaný životopis krok po kroku + vzor

Motivační dopis pro absolventy + vzor

Tipy na hledání práce pro absolventy

Jobs Expo

Tento veletrh by se dal označit jako jeden z největších u nás. Tento ročník bude již čtvrtý a opět se bude konat na Výstavišti v Praze Holešovicích. Na celou akci je vstup zdarma. Můžete očekávat stovky prezentací velkých i menších firem, vzdělávací nabídky nebo různé drobné reklamní předměty. Výhodou je i účast zahraničních firem. Podívat se můžete také po doprovodném programu s workshopy, semináři a přednáškami.

MSV – Mezinárodní strojírenský veletrh

Tento veletrh je pořádán agenturou BVV – Veletrhy Brno. Jak tedy vyplývá, koná se pravidelně na brněnském výstavišti. A to opravdu pravidelně, v roce 2013 jde již o 55. Mezinárodní strojírenský veletrh. Očekává se prezentace až 1500 firem ze všemožných průmyslových oborů. Samozřejmostí je účast zahraničních vystavovatelů.

Career Days

Tomuto pražskému veletrhu předchází jeho virtuální podoba, na které se můžete dozvědět mnoho k následnému osobnímu setkání a také další tipy a informace. I tady budou součástí veletrhu například rady, jak si vylepšit svůj životopis nebo soft skills. Specialitou je malý počet účastníků, kteří musí být zaregistrovaní; s otázkami a osobní komunikací se tak dostane opravdu na všechny.

Přečtěte si také:

Strukturovaný životopis krok po kroku + vzor

Motivační dopis pro absolventy

Tipy pro hledání práce pro absolventy

Veletrh iKariéra

Tento veletrh není jeden, nýbrž jde o koncept menších akcí organizovaných převážně na půdě vysokých škol. Proto je jednoduché jako vysokoškolák se o takovém trhu dozvědět a dostat se na něj. S veletrhem iKariéra se můžete potkat ve městech Praha, Brno, Plzeň, Liberec a Zlín.

Job Challenge

Jeden z největších veletrhů se odehrává v Brně. Připravovaný ročník je již sedmý, očekává se účast přibližně 3000 studentů nejen brněnských vysokých škol a více než 60 společností představujících své pracovní příležitosti.

Profesia Days

Na tomto pražském pracovním veletrhu je pro vás připraveno nejen mnoho společností nabízejících volná pracovní místa, ale i kariérní poradenství, doporučení pro životopisy, mnoho workshopů a přednášek, otestování si jazykových a počítačových znalostí i odborné poradenství, to vše za účelem lepšího uplatnění na trhu práce.

JobFair MSV

Aneb veletrh pracovních příležitostí nejen pro studenty. Tento veletrh bývá součástí mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, proto se zde nabízejí převážně pozice technického zaměření. Díky tomu je zajištěna vysoká návštěvnost akce.

Kariéra PLUS

Veletrh pracovních nabídek konající se v Moravskoslezském kraji, konkrétně v Ostravě. Jedná se o projekt Vysoké školy báňské. V březnu 2014 se bude konat již sedmý ročník, přičemž zahrnut bude samozřejmě doprovodný program týkající se oblasti trhu práce a nebude chybět ani maskot celé této akce.

European Jobday

V rámci evropského projektu European Jobday se koná jeden z těchto veletrhů i u nás, a to konkrétně v menze Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Setkat se zde můžete nejen se zaměstnavateli z Jihočeského kraje, ale i se zaměstnavateli z celé ČR.

Termíny nejbližších pracovních veletrhů

Profesia Days - 23. - 24. 10. 2013

MSV – 7. – 11. 2013

Job Challenge - 13. 11. 2013

Kariéra PLUS - 11. 3. 2014

Jobs Expo – 27. – 28. 3. 2014

Autor: Alžběta Vybíralová   |   Publikováno: 24.9.2013   |   Zobrazeno: 2436x

Komentáře

Napsat vzkaz

Jméno:
E-mail:
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)