Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit
  •  

Flek.cz ...nabídka práce

 

Brigády na víkendy

Víkendové brigády

Znáte to – přes týden nemáte příliš času kvůli škole a dalším aktivitám. Jako ideální pro vás jsou tedy brigády o víkendu. Jaké takové brigády existují a jak se k nim vlastně dostat?

Koncerty a další kulturní akce

Koncerty, divadla, jarmarky, vinobraní a podobně. Na to vše potřebujete mnoho lidí, kteří postaví podium, budou prodávat či kontrolovat lístky, uklidí. Jedná se o příležitost pro studenty, kteří jsou s těmito pracemi ochotní pomoci. Výhodné je, že jakmile seženete brigádu na jedné takovéto akci, je velká pravděpodobnost, že se vám ozvou, až budou pořádat další. Nabídky brigád můžete najít povětšinou na stránkách samotných akcí či organizací je pořádajících.

Přečtěte si také:

Na co si dát pozor při sjednávání brigády

Šance a úskalí sezónní práce v ČR i v zahraničí

Zimní brigády

Dětské dny

Do podobné kategorie by se daly zařadit například i dětské dny či další akce s dětmi. Zde jsou ale mnohem častěji volná místa, která se týkají komunikace s dětmi, a tak je potřeba něco takového bez problémů zvládat. Sedět můžete u soutěží, prodávání lístků či rozdávání cen. Pokud znáte někoho z organizace, dostanete se k této brigádě snadněji. Jinak vám nezbývá než koukat se na webových stránkách.

Stavební práce

Ať už jako formální či neformální brigádu se můžete podívat po stavebních pracích. O víkendu mnoho pracujících lidí staví či opravuje svůj dům a shání výpomoc, kterou jim můžete poskytnout právě vy. Podívejte se na inzeráty, nebo si nechte doporučit někoho známého. Nevýhodu je, že se jedná převážně o práci pro silné muže s určitými fyzickými předpoklady. Vození cihel, bourání zdí nebo odvoz odpadu totiž bývá velmi náročné.

Řezání dřeva a zahradní práce

Zejména na podzim může někdo upotřebit brigádníka, který mu pomůže obstarat zahradu a udělat drobné práce kolem domu. Velmi oblíbené je řezání a rovnání dřeva na zimu pro chaty i rodinné domky topící dřevem. Zapojit se ale můžete kolem domu i do hrabání listí, odvozu zahradního odpadu, stříhání stromů apod. Většina těchto prací se totiž opět odehrává o víkendu, kdy vás mohou mít majitelé domu pod dohledem a dávat vám další úkoly. Stejně jako řezání dřeva v zimě funguje sekání trávy na jaře, v létě i na podzim.

Lyžařská škola

V zimě zabírá čas o víkendech mnoha dětem právě lyžařská škola. Pokud máte zkušenosti a na lyžích (či snowboardu) si věříte, můžete si zkusit udělat certifikát a děti vyučovat. Spojíte tak příjemné s užitečným. Jestliže si na to netroufáte, je zde i možnost dozoru, kdy sice musíte umět na lyžích, ale jinak nic není třeba.

Hostesky

Víkendových brigád si mohou často užít i slečny a stát se hosteskou. Ať už jde o kulturní nebo firemní akci, často jsou potřeba slečny, které se povětšinou jen usmívají či například rozdávají letáčky. Podívejte se po inzerátech a jakmile jednu takovou brigádu dostanete, je pravděpodobné, že se při nabídce další brigády ozvou právě vám.

Autor: Alžběta Vybíralová   |   Publikováno: 24.10.2013   |   Zobrazeno: 11481x

Komentáře

Miroslav Bárta15.03 10:49

Mám vážný zájem o vaše služby.řezání dřeva a zahradní práce.

andrea blažková20.03 22:34

Dobrý den měla bych zájem o jakoukoliv brigádu na víkend v ústeckém nebo libereckém kraji.Děkuji Blažková

Gábina07.09 16:39

Prosím nějakou brigádu na víkendy.Děkuji

Miriam11.09 08:24

Dobrý den,mám velký zájem o tyto Víkendové brigády Hosteska,Balení výrobků,záskok na pokladně,doplňování zboží,Úklidové práce.Děkuji přeji Hezký Den.

Admin14.09 09:35

Dobrý den,

v takovém případě musíte odpovídat přímo na inzeráty. Diskuze pod články k hledání ani nabízení práce neslouží.

Napsat vzkaz

Jméno:
E-mail:
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)