Přidat nabídku práce
 • Domů
 • Úřady práce
 • Vysoké školy
 • Registrace
 • Přihlásit
 •  

Flek.cz ...nabídka práce

 

Klikačky – brigáda z domu s nejistým výsledky

Klikačky – brigáda z domu s nejistým výsledky

Vydělávejte stovky dolarů měsíčně, aniž byste se hnuli od svého počítače, stačí klikat na emaily a reklamy a pravidelný příjem i finanční nezávislost vás neminou. Takhle nějak vás budou lákat na klikačky a než se pustíme do tématu hlouběji, musíme vám říct, že nic takového nehrozí. Na klikačkách nezbohatnete.

Princip(y) klikaček

Princip je v zásadě jeden – zaregistrujete se na nějakém portálu, který vám pak posílá emailem reklamy, po jejichž otevření (nebo po kliknutí na odkaz v nich) se vám připíše na virtuální účet nějaká odměna. Zadavatel reklamy platí zprostředkovateli za určitý počet lidí, ke kterým se reklama dostane a zprostředkovatel platí vám za to, že jste si reklamu přečetli.

V zásadě jde o funkční model, který má však spoustu temných zákoutí – pro zadavatele reklamy je to kvalita přivedených „klientů“, kteří nejsou motivování zájmem o produkt/službu, ale pouze odměnou za kliknutí na reklamu, zatímco pro vás je hlavním problémem často neférové jednání zprostředkovatele, o čemž si více řekneme v další části článku.

Přečtěte si také:

Seriózní práce z domova existuje, ale ne pro každého

Jak odhalit podvodnou nabídku práce z domova

Hledání zaměstnání je dřina, která se musí umět

Podvodů není málo

Podvodů a polo-podvodů existuje spousta. Ty nejzáludnější nemusíte na první pohled vůbec poznat. Možností, jak vás obrat o zaslouženou odměnu, je více. Mezi dva největší patří nastavení příliš vysokého minima pro vyplacení nastřádaných peněz za kliky a pak také úplné ignorování, když čas na vyplácení nadejde (a až to naštve dostatek lidí, tak zprostředkovatel zmizí a založí novou službu pod jiným jménem, jejíž hlavní motto bude znít asi takto: „ První opravdu spolehlivá klikačka na světě!“).

Na první pohled můžete podezřelé klikačky vyfiltrovat – působí krátce, slibují nereálné odměny (i nad dolar za kliknutí) a k minimální výplatě byste se neproklikali ani za několik let. Pokud už se vám podaří najít službu, která vypadá spolehlivě, zjistěte si, jak to s ní je doopravdy, internetová komunita ráda sdílí informace o nepoctivcích všeho druhu.

Co očekávat od solidní klikačky

 Solidní klikačka vám dá pár centů za klik, výplatu si můžete zajistit po pár měsících aktivního přístupu a rozhodně na ní nevyděláte stovky dolarů měsíčně. Problém je v tom, že pro dosažení „alespoň něčeho“, budete potřebovat onen aktivní přístup. To znamená nejen poctivé klikání na mejly a reklamy, ale také hledání dalších klikačů, kteří se pod vás registrují. Z nich totiž máte další příjem, ovšem i zde existují rozdíly. Někde vám připíšou jen pár korun/centů za registraci další osoby, jindy dostanete peníze za každý klik takové osoby na reklamu. Občas se lze setkat i s víceúrovňovými programy, kdy můžete peníze (už ale méně) získávat i za kliknutí lidí, kteří se registrovali pod někým, kdo se registroval pod vámi. Pokud by se vám podařilo vybudovat loajální armádu poctivých klikačů, kteří se registrují pod vámi a kteří dále hledají nové ovečky, můžete si vydělat, ovšem ani zde nepůjde o závratné částky a vynaložená energie pravděpodobně bude mnohem vyšší, než získané finance.

Shrnutí:

 • Pozor na výši nabízené odměny za klik (dolar a víc jsou nereálné odměny, které značí podvod)
 • Pozor na minimální výši výplaty i na způsob výplaty (PayPal,…)
 • To že vám zpočátku chodí dost reklamních mailů, neznamená, že to bude pokračovat dál
 • Šířením registračního linku s vaším účtem můžete získat bonusový příjem za ostatní klikače, kteří se pod vás registrují
 • Na klikačkách nezbohatnete, ani si jimi nenahradíte pravidelný měsíční příjem – energie vložená do klikaček se vám prostě nevrátí
Autor: Jakub Dočkal   |   Publikováno: 6.3.2014   |   Zobrazeno: 2816x

Komentáře

Napsat vzkaz

Jméno:
E-mail:
Vzkaz:

Nejhledanější nabídky

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)