Přidat nabídku práce
  • Domů
  • Úřady práce
  • Vysoké školy
  • Registrace
  • Přihlásit
  •  

Flek.cz ...nabídka práce

 

Kde hledat brigády?

Kde hledat brigádu (přivýdělek) v zahraničí a ČR 2013

Možnost přivydělat si brigádou využívají nejen studenti, ale často tako ženy na mateřské dovolené, důchodci nebo dočasně nezaměstnaní. Poptávka po brigádách je tak opravdu veliká. Podívejte se, jaké máte možnosti, kde hledat brigádu.

Nabídky brigád na internetu

Co většinu lidí právem napadne jako první, je hledat brigády na internetových pracovních serverech. Nabídek zde najdete opravdu hodně. Navíc na ně můžete ihned snadno odpovídat pomocí emailu. Máte přehled o nejnovějších nabídkách i o brigádách, na které jste již odpovídali.

Brigády přes personální agentury

V dnešní době je oblíbeným řešením i hledat práci a brigády přes personální agentury, v oblasti brigád se pak jedná zejména o pracovní agentury, které se specializují na krátké pracovní úvazky. Těchto agentur je po celé republice velké množství, nejvíce Vám však budou užitečné ve velkých městech, kde je obecně nabídek brigád více. Seznam agentur práce lze nalézt na stránkách Ministerstva práce a sociálních věcí ČR.

Pracovní agentury jsou důležité i pro zprostředkování brigády a práce v zahraničí, jelikož takový "výlet" mnohdy obnáší i celou řadu administrativních kroků, se kterými vám proškolený poradce samozřejmě pomůže.

Inzerce brigád v tisku

Zanedbávat byste neměli ani inzerce brigád, které se objevují v novinách a časopisech. K dispozici je tisk zabývající se výhradně nabídkou práce nebo rubriky v běžných denících regionálního i celostátního působení.

Další možnosti hledání brigády

Kromě zmíněných zdrojů můžete využít i nejrůznější nástěnky v obchodech a klasické inzerce. Velmi účinnou metodou je i přímé poptávání (např. v obchodech) a kontaktování firem, kde byste chtěli brigádu získat. Nabídnout se můžete i známým nebo se informovat u kamarádů, kteří Vás mohou někam doporučit.

I když neuspějete, hledejte dál. Najít brigádu někdy trvá déle, než jen pár dní. Je potřeba nabídky neustále sledovat a nepolevovat v úsilí, které do hledání vkládáte. Uvidíte, že nakonec se vhodná brigáda najde i pro Vás.

Publikováno: 8.3.2012   |   Zobrazeno: 4254x

Komentáře

Napsat vzkaz

Jméno:
E-mail:
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)