Nabídka již není aktuální

PODOBNÉ NABÍDKY

KOREKTOR ČESKÉHO JAZYKA

Celá ČR brigáda

Správce webu, analytik, server admin - práce z domu

Pro zavedenou společnost zabývající se vším kolem e-shopů (správa a vývoj, interní firemní systémy, sklady, SEO, PPC, ...) hledáme spolupracovníka (ideálně studenta IT oboru) na dlouhodobou brigádu.

Požadavky:

  • zájem o obor, ochota učit se nové věci, zájem o různorodou práci a aktivní přístup k sebevzdělávání
  • nutná elementární znalost jazyka PHP a databáze MySQL
  • základní schopnost analýzy access logu webserveru Apache (primárně analýza přístupů crawlerů) na unixových systémech
  • znalost a praktická zkušenost s Wordpressem
  • schopnost používat google search s operátory (site:,intitle:,inurl:, ...)
  • schopnost vypracovat po dokončení práce report
  • pokročilá znalost angličtiny (manuály, příručky, dokumentace)
  • praxe při správě PPC kampaní výhodou
  • znalost slovenštiny výhodou (dobrá znalost češtiny písmem podmínkou)
  • dobrá znalost PHP a MySQL výhodou

Nabízíme:

  • možnost pracovat odkudoliv
  • flexibilní pracovní dobu
  • zajímavou, různorodou práci
  • odměny na základě rychle a kvalitně odvedené práce
  • získání nových zkušeností a znalostí, podporu a prostor pro Váš kariérní růst

Náplň práce:

  • správa a nastavení webů na Wordpressu
  • analýzy odkazových profilů konkurence
  • publikace textů na vlastních i cizích webech
  • analýza access logu Apache
  • vypracování analýz a reportů odvedené práce

Místo výkonu práce: vlastní PC, tedy kdekoliv

Zaujala Vás tato brigáda? Potom neváhejte a pošlete nám životopis s výčtem a úrovní vašich dovedností a znalostí na e-mail: [e-mail byl skryt]
Lokalita: Česká Republika
Typ smluvního vztahu: Práce na ŽL, Dohoda o provedení práce, Dohoda o pracovní činnosti
Zařazeno v oborech: IT, programování
IT technik, Ostatní v IT, Programátor, Správa webových stránek, Webdesigner, Webmaster
Datum zadání: 29.8.2014