Pracovnice vstřikovny / Brigáda na DPP – dohoda o provedení práce

Nabídka již není aktuální.

Profil společnosti:

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Erwin Quarder CZ s. r. o. Německá společnost zabývající se výrobou plastových výlisků a zálisků pro automotive přijme brigádníky na pozici pracovník/ce vstřikovny.

Náplň práce:

  • obsluha automatických strojů
  • montážní práce
  • obsluha poloautomatických strojů
  • opracování plastových dílů a jejich kontrola
  • balení plastových dílů

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • zájem a chuť pracovat
  • zodpovědnost, preciznost
  • dobrý zdravotní stav (práce v třísměnném provoze)

Nabízíme:

  • práce v silné mezinárodní společnosti
  • odpovídající ohodnocení
Místo práce: Ostrava - Přívoz Termín nástupu: dle dohody V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte! Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: [e-mail byl skryt] Telefonický kontakt: 596 693 849 602 702 134 605 245 711 do 15.30 hodin. Platnost inzerátu končí 19. 2. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Moravskoslezský kraj

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ve výrobě

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

19.1.2017