Nabídka již není aktuální

Práce pro zásilkovou službu, vlastní volba směn – 75 Kč/hod.

Hledáte brigádu, která by se plně přizpůsobila Vašim časovým možnostem? Chcete se věnovat studiu, ale zároveň si i přivydělat? Pak je tato práce přímo pro Vás!

Do mladého a sympatického kolektivu hledáme šikovné brigádníky do expedičního centra . Velkou výhodou je týdenní plánování směn dle Vašich časových možností. Na výběr jsou krátké ranní směny, které se dají stihnout ještě před přednáškou (začátek 6:00-9:00) a delší odpoledních směn (začátek cca 14:00 - 22:00). Na oba typy směn je zajištěn zdarma svoz taxi službou - stačí se tak dopravit pouze na místo srazu (Hlavní nádraží nebo Olympia). Svoz zpět je zpravidla zajištěn dodávkami - lze se tak domluvit na svezení skoro až domů. Práce probíhá v nově vystavěné hale. Mzdové odhonocení je 75 Kč/hod

Náplní práce je především práce v expedičním centru zásilkové služby. Brigádník se tak setká s vykládáním balíků z dodávek, dále může pracovat na různých stanovištích po hale a nakonec může i již roztříděné balíky nakládat zpět do dodávek.

Náplň práce:

  • manipulace s balíky
  • práce při třídění balíků
  • skenování balíků

Výhodou této brigády je možnost vlastní volby směn dle Vašich časových možnosti. Přednost dáváme uchazečům, kteří mohou docházet minimálně 2x týdně.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Do odpovědi prosím napište, který typ ze směn byste preferoval a jaké jsou Vaše časové možnosti.

Vzhledem k nošení těžších břemen je tato brigáda svou povahou vhodná pro muže.

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • spolehlivost
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • 75 Kč/h
  • vlastní volba směn
  • odvoz na pracoviště zdarma
  • spolupráce na dohodu o pracovní činnosti

Lokalita: Brno
Mzda: 75 Kč / hodinu
Typ smluvního vztahu: Dohoda o pracovní činnosti
Zařazeno v oborech: Ostatní
Manipulační práce, stěhování
Datum zadání: 25.11.2015