Práce doma- i online- vysoké provize

Hledám schopné obchodníky a aktivní lidi, kteří se nebojí komunikovat, mají spoustu známých a umí nabídnout službu, která je velmi zajímavá pro všechny lidi, bez omezení. Práce venku či doma, to už je na Vás. Inzerovat na facebooku apod.

Náplň práce:

  • shánění nových zákazníků
  • sdělení informací o nabízené službě
  • počáteční komunikace s němi

Požadavky:

  • spolehlivost
  • obchodní duch
  • komunikativnost
  • ambicioznost
Za každého klienta, který si zakoupí naši online službu, máte provizi 1000 Kč ihned, jakmile klient zaplatí. V praxi to bude tak, že najdete klienta, ten dostane službu na týden zdarma a jakmile poté zaplatí, Vy dostanete ihned 1 000 Kč na účet. ZDARMA můžete naši službu také využít, takže budete mít daleko vyšší příjmy.

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Jiné

Plat:

1000 - 5000 Kč/hod.

Datum zadání:

21.7.2015