pomocné práce ve skladu

Nabídka již není aktuální.

pomocné práce ve skladu www.pneu-kvalitne.cz
Nabízíme práci pro šikovné brigádníky do našeho skladu. Práce je vhodná pro studenty či nezaměstnané. Náplň práce chystání, balení a expedice.  Jste šikovní, fyzicky zdatní s chutí pracovat, kontaktujte nás. Směny dohodou, možnost chodit až v odpoledních hodinách.

Náplň práce:
• Pomocná práce ve skladu (chystání, balení, expedice, rozvozy, vydávání osobních odběrů)
• Práce je každý pracovní den po-pa v sezóně víkendy dle domluvy
• Práce je v městské části Brno-Černovice ul. Hájecká 17 v Areálu Auto-Horák

Co očekáváme:
• Šikovnost, pracovitost, snahu učit se novým věcem
• Zkušenosti s prací ve skladu expedicí aj. výhodou ne nutností
• Řidičský průkaz sk. B výhodou

Co nabízíme:
• až 120 kč/hod
• Práci v kolektivu
• zaškolení
• Možnost po sezóně dlouhodobější spolupráce.

100 kč/hod po zaučení a odpracování určitých hodin 120 Kč/hod

Nástup dle dohody

Zaujala Vás nabídka brigády, kontaktujte nás
e-mailem na [e-mail byl skryt]
Nebo na telefonní číslo 776661889

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Hájecká 17)

Zařazeno v oborech:

Brigády v obchodech
Ve skladu

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

100 - 120 Kč/hod.

Datum zadání:

7.9.2018