Pomocné práce při výměně oken

Hledáme šikovné brigádníky na zajištění pomocných prací při výměně oken domova pro seniory.

Náplň práce:

Vašim úkolem bude vystěhování nábytku z pokoje, posouvání nábytku tak, aby byl zajištěn volný přístup k oknům, obalování nábytku fólií, aby se nepoškodil a další drobné pomocné práce při výměně oken. Náplní práce není samotná výměna oken ani úklidové práce po výměně oken. Požadujeme
  • Spolehlivost, pracovitost, pečlivost
  • Možnost pracovat celý den od 7:00 do 19:00
  • Čistý trestní rejstřík nutností – Požadujeme výpis z rejstříku trestů
Nabízíme
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost výplaty každý týden na účet
Termíny brigády jsou: 28.11., 1.12., 2.12. 3.12. 4.12. 5.12. Práce se nachází v docházkové vzdálenosti metra Háje. V případě zájmu o tuto pozici nás kontaktujte na e-mailové adrese [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Milady Horákové 116/109)

Typ smluvního vztahu:

Dohoda o provedení práce

Plat:

80 Kč/hod.

Datum zadání:

24.11.2014