Nabídka již není aktuální

PODOBNÉ NABÍDKY

Nábor studijních poradců - administrativa - práce z domu

Pokud jste odborníkem ve svém oboru, máte zájem slušně si vydělat a splňujete níže uvedené požadavky, kontaktujte nás. V případě splnění našich požadavků Vás rádi zapojíme do našeho týmu.

Náplň práce:

  • příprava převážně textových podkladů podle zadání

Výhody:

  • určujete si pracovní čas
  • vybíráte zakázky
  • je na Vás, kolik zakázek chcete vypracovat
  • společnost je již čtvrtým rokem na trhu
  • nadstandardní finanční ohodnocení

Naše požadavky:

  1. vynikající orientace v konkrétním oboru
  2. profesionální přístup
  3. 100% dodržování termínů
  4. Zodpovědnost
  5. Spolehlivost
  6. ukončený minimálně 1. stupeň vysokoškolského vzdělání
  7. přístup k odborné literatuře

Znalost anglického/německého jazyka na úrovni C1-C2 vítaná, není podmínkou pro přijetí.
Pokud tyto předpoklady splňujete a zaujala Vás naše nabídka, neváhejte nám zaslat Vaše CV na [e-mail byl skryt] a my si Vás vyzkoušíme. Zákazník je pro nás na prvním místě, proto je kvalita našich partnerů pečlivě kontrolována.

O společnosti:

Již přes 4 roky nabízíme klientům přípravu podkladů pro různé účely, www.vsprace.cz

Výběrové konaní uzavíráme 30. 11. 2014.
Lokalita: Česká Republika
Mzda: 100 - 250 Kč / hodinu
Typ smluvního vztahu: Jiné
Zařazeno v oborech: Brigády na doma
Ostatní na doma, Redaktor, psaní
Datum zadání: 24.10.2014