Nabídka brigády z domova DTP + data mining s angličtinou

Nabídka již není aktuální

Informace o pracovním místě Jsme překladatelská agentura s mezinárodní působností a hledáme dálkové spolupracovníky pro naše externí podpůrné pracoviště.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Formátování dokumentů v rámci preprodukce a postprodukce
  • Editace dokumentů podle zadání, analytické úlohy s dokumenty
  • Sběr, ověřování a analýza dat v rámci nejrůznějších projektů
Požadujeme
  • Schopnost efektivní práce s počítačem a běžnými kancelářskými programy (používání klávesových zkratek, přepínání oken alt+tab)
  • Schopnost rychlého vkládání dat (pokud možno všemi deseti)
  • Schopnost udržet absolutní soustředění po delší dobu a metodicky bezchybně plnit úlohu přesně podle zadaných instrukcí
  • Spolehlivost a proaktivita, orientace na co nejlepší výsledek projektu
  • Znalost angličtiny a pokud možno i němčiny
  • Znalost práce v grafických programech je výhodou
Nabízíme
  • Flexibilní práci z domova při studiu
  • Hodnocení hodinovou sazbou nebo úkolově
  • Potenciál budoucího rozšíření spolupráce na zodpovědnějších pozicích, případně stáže v pražské centrále společnosti

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Jiné

Zařazeno v oborech:

Brigády na doma
Ostatní na doma

Datum zadání:

17.1.2017