Brigáda na 2-3 dny v týdnu - jednoduchá práce ve skladu

Pro našeho významného klienta, logistickou společnost se sídlem v Popůvkách, hledáme do týmu pracovníky skladu: Brigádník – Skladník na flexibilní a dlouhodobou spolupráci na 2–3 dny v týdnu (minimálně jeden z pracovních dnů musím být středa nebo čtvrtek) Práce je ideální pro studenty VŠ.

Náplň práce:

Fyzické vychystávání zboží dle objednávek zákazníků (i těžší zboží) Práce s čtečkou, vyhledání zboží podle kódů Zabalení do krabice či na paletu Vytištění dokumentů k odeslání –štítky, faktury, dodací list Pomocné práce ve skladu

Požadavky:

časová flexibilita a možnost pracovat 2–3 dny v týdnu v týdnu (minimálně jeden z pracovních dnů musím být středa nebo čtvrtek) po dobu 8,5 hodiny. pracovitost, pečlivost, přesnost týmový hráč schopnost práce na počítači předešlá zkušenost na pozice velkou výhodou fyzická zdatnost (některé balíky jsou objemnější/těžší)

Nabízíme:

práci v čistém a vytápěném malém skladě pracovní doba: po-pá, 8,5 hodiny práce dle domluvy v čase 6:00–22:00 (minimálně jeden z pracovních dnů musím být středa nebo čtvrtek) dobrý kolektiv pracoviště v Popůvkách (prosím, než budete reagovat na inzerát, zvažte reálně své možnosti dojíždění do této lokality, cesta z Hlavního nádraží Brna přes Starý Lískovec cca 30–40 minut. Ze Starého Lískovce/Bohunic se jedná o cestu cca 10–15 minut. DPČ na dlouhodobou spolupráci (i na dobu půl roku a více) Mzda: 90Kč/hod nástup ihned Pokud Vás pozice zaujala, zašlete prosím Váš životopis. Budeme Vás kontaktovat ohledně termínu pohovoru, který bude probíhat v kanceláři v centru Brna na Orlí 4. Děkujeme za zájem

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Popůvky u Brna

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Brigády v obchodech
Ve skladu

Plat:

90 Kč/hod.

Datum zadání:

21.2.2017