Brigáda - manuální práce - zemědělství - 2-3 dny v týdnu

Hledáme šikovné lidi na manuální práci v zemědělství – zpracování zelí, kteří vědí, že jim nevadí náročná práce a práce ve stoje. Místo výkonu práce: Brno – Tuřany (u Makra)

Náplň práce:

  • Čištění hlávek zelí, obírání a odstraňování špatných listů a následné krouhání zelí.
  • Šlapání nakrouhaného zelí ve kvasných kádích
  • Balení a expedice
  • Další pomocné práce při zpracování kysaného zelí

Pracovní doba:

  • Práce na 2 – 4 týdny, pouze v pracovní dny – pondělí, úterý nebo čtvrtek od 7:00 – 17:00.
(pracovní doba je pevně dána, není možné ji upravit).

Požadujeme:

  • Potravinářský průkaz (nutné mít první den nástupu – možné pořídit u závodní lékařky)
  • Fyzickou kondici odpovídající charakteru práce – práce ve stoje, šlapání zelí, krouhání, atd.
  • Odolnost
  • Nástup 7. 11. 2016

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení 80 Kč/hod
  • Stravenky v hodnotě 100Kč/odpracovaný den (50% přispívá zaměstnavatel)
V případě, že Vás brigáda zaujala, odpovídejte prosím přes odpovědní formulář s Vaším aktuálním životopisem nebo se stručnými informacemi o Vaší osobě. Děkujeme za zájem

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ve výrobě

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

25.10.2016